[E3 2015] Fallout 4 dostał gameplay i datę premiery

Tego tytułu nie mogło zabraknąć na konferencji Bethesdy. Zgodnie z oczekiwaniami, mogliśmy obejrzeć sporo materiałów oraz poznaliśmy datę premiery.

Czekacie na czwartą odsłonę Fallouta? Szykujcie się na 10 listopada tego roku. Tego dnia tytuł pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Podczas konferencji zdradzono, że cała historia rozpocznie się przed nuklearną apokalipsą, którą zobaczymy w pierwszych scenach Fallout 4. Następnie przewiniemy czas 200 lat do przodu, wcielając się w rolę jedynej osoby, która ocalała w podziemnym bunkrze (Krypta 111).

Twórcy stawiają na otwarty świat, który będziemy mogli oglądać z perspektywy pierwszej oraz trzeciej osoby. Jak w poprzedniej części, nasz bohater będzie mógł zająć się psem, który pomoże nam przetrwać w tym niegościnnym świecie.

Falluot 4 zaproponuje nam również bardzo rozbudowany kreator postaci, w którym będziemy mogli dostosować każdy detal naszego bohatera. Dużą rolę odegrają modyfikacje. Przykładowo, w grze znajdziemy ponad 50 broni podstawowych, do których będzie dostępnych ponad 700 rodzajów modyfikatorów! Oprócz tego będziemy mogli modyfikować również pancerz.

Tytuł pozwoli nam umeblować własne schronienie, gdzie zamieszkamy z naszym psem oraz innymi ocalałymi. Bazę rozbudujemy znalezionymi przedmiotami, a z czasem rozrośnie się ona do tego stopnia, że będzie przypominała małą osadę. Zabawę z mebelkami przedstawia jeden z poniższych materiałów. Zapraszamy do oglądania!

Fallout 4 – gameplay z E3

Urządź własny dom

Modyfikacje broni oraz pancerza

Na koniec trailer z elementami rozgrywki

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: