Fani Fallout 4 do Bethesdy “Wy już lepiej nic nie róbcie…”

Fallout 4
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ostatnie aktualizacje do gry Fallout 4 miały wznieść produkcję na poziom obecnej generacji. Pomysł ten niekoniecznie się powiódł, czego dowodem było wiele problemów związanych z działaniem produkcji. Teraz fani proszą twórców ze studia Bethesda, aby już niczego nie aktualizowali… Cóż, niezbyt dobrze poradzili sobie z popularnością serii po premierze serialu.

Fallout 4 bez aktualizacji? Fani już ich nie chcą

Nie da się ukryć, że w ciągu ostatniego miesiąca seria gier o postapokaliptycznym świecie niesamowicie odżyła. Premiera serialu na Amazon Prime Video okazała się być niesamowitym sukcesem, a gracze głodni przygód ruszyli do konsol i pecetów, aby ogrywać poszczególne odsłony kultowego cyklu. Jednym z najbardziej oczywistych wyborów był oczywiście Fallout 4, czyli ostatnia “duża” odsłona serii — pomijając kilkuletnie MMO RPG. Z tej okazji twórcy ze studia Bethesda przygotowali specjalną, next-genową aktualizację do gry. Niestety, wyszło dość słabo.

Zobacz: Nowa aktualizacja od Bethesdy to porażka

Po tym, jak nowa aktualizacja okazała się mieć masę błędów, deweloperzy zaczęli pracę nad drugą wersją łatki. Ta została udostępniona niedawno, bo 13 maja i… Cóż, efekt nikogo chyba nie zaskoczył. O ile część błędów została naprawiona, to pojawiły się nowe. Sporo graczy narzeka choćby na problemy z systemem V.A.T.S. czy złą synchronizacją dźwięku na PC. Sytuacja jest oczywiście irytująca, a w sprawie jednolity głos zaczęło zabierać coraz więcej graczy — chcą, aby Bethesda zostawiła grę w spokoju.

Gracze proszą, aby deweloperzy przestali już aktualizować Fallouta 4, i pozwolili naprawić grę moderom i osobom tworzącym fanowskie modyfikacje. Te do tej pory działały, a “oficjalny” patch po prostu wszystko popsuł. To dość ironiczne, że nawet w takiej sytuacji twórcy nie stanęli na wysokości zadania…

Źródło: kotaku.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie