Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fall Guys – ankieta ujawnia ulubione mapy fanów. Zaskoczeni?

Twórcy Fall Guys podzielili się ankietą ukazującą najbardziej lubiane przez fanów mapy. Wynik może zaskoczyć wielu graczy sympatycznej produkcji.

Kolorowy battle royale od Mediatonic to prawdziwy hit. Gra wciąż sprzedaje się świetnie i choć nie przyciąga już tylu graczy co miesiąc temu, to wciąż nie można odmówić jej popularności.

Fenomenem jest również konto gry na Twitterze, które prowadzi uwielbiany przez społeczność Oliver. Na profilu często pojawiają się ciekawostki ze świata gry i zakulisowe materiały.

Tym razem Oliver podzielił się z miłośnikami Fall Guys wynikami ankiety na najbardziej lubiane rundy. Prezentują się one następująco:

  • 1. Slime Climb – 33.8%
  • 2. Hex-A-Gone – 19.8%
  • 3. Jump Showdown – 6%
  • 4. Knight Fever – >6%
  • 5. Whirligig – >6%

W ankiecie wzięło udział ponad 27 000 graczy.

Wyniki mogą zaskakiwać, choć społeczność gry faktycznie ma swoich ewidentnych faworytów. Szczególnie mocno wybiło się bardzo zręcznościowe Slime Climb, a na drugim miejscu uplasowało się Hex-A-Gone. W tym drugim przypadku jest to zapewne kwestia dość dużej ilości możliwych do zastosowania taktyk.

Fall Guys jest nie tylko wciągającym tytułem, ale też świetnym materiałem dla streamerów. Gra doczekała się już dwóch edycji turnieju Twitch Rivals, w którym biorą udział najpopularniejsi twórcy z wielu krajów, w tym Polski.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się