Aplikacja Facebook Gaming oficjalnie odchodzi w niepamięć

Facebook Gaming - aplikacja wkrótce przestanie działać
Mobile Newsy

Firma Meta potwierdziła, że aplikacja Facebook Gaming wkrótce przestanie działać. Jeśli z niej korzystacie, możecie ją równie dobrze odinstalować.

Aplikacja dostępna na urządzeniach z systemami Andoid i iOS zostanie wyłączona już 28 października. Większość funkcji dostępnych pierwotnie w aplikacji Facebook Gaming znajdziecie jednak w podstawowej aplikacji Facebook, więc nie zostaniecie pozbawieni żadnych istotnych opcji związanych z platformą.

Chcemy serdecznie podziękować Wam wszystkim za wszystko, co zrobiliście, aby zbudować dobrze prosperującą społeczność graczy i fanów od momentu uruchomienia tej aplikacji. To był naprawdę wysiłek społeczności, aby przynieść nowe funkcje gier na Facebooku. Pomimo tej wiadomości, nasza misja łączenia graczy, fanów i twórców z grami, które kochają, nie zmieniła się i nadal będziecie mogli znaleźć swoje gry, streamerów i grupy, odwiedzając Gaming w aplikacji Facebooka.

Fragment ogłoszenia firmy Meta
Źródło: VideoGamesChronicle

Facebook Gaming to spora inwestycja firmy Meta, która zdobyła niemałą popularność, a jednak wciąż nie może przebić się do wielu grup potencjalnych odbiorców. Platforma pozwala na między innymi streamowanie gier i oglądanie transmisji innych graczy.

Platforma streamingowa firmy Meta wciąż nie jest jednak najpopularniejszą opcją wśród streamerów. Jak wskazuje StreamLabs, największy fragment rynku wciąż należy do Twitcha.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie