F1 2022 oficjalnie. Wiemy, kiedy zobaczymy grę w akcji

F1 2021 - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Fani szybkich i wymagających wyścigów, szykujcie swoje konsole, komputery oraz kierownice. Electronic Arts zapowiedziało pierwszą prezentację F1 2022.

Nowa produkcja Codemasters zostanie pokazana jutro, 21 kwietnia, o godzinie 17:00 czasu polskiego. Na stronie Electronic Arts możemy wyczytać, że pokaz wprowadzi fanów do „nowej ery Formuły 1”. Na tym konkrety na razie się kończą.

F1 2022 będzie pierwszą odsłoną serii wydaną od chwili przejęcia Codemasters przez Electronic Arts. Choć F1 2021 wydano już po ogłoszeniu zakupu, tegoroczna produkcja będzie pierwszą wydaną w pełni oficjalnie pod skrzydłami EA Sports. Zobaczymy, czy dołączenie do Elektroników namiesza w najnowszej grze Mistrzów Kodu tak bardzo, jak obawiali się tego niektórzy fani przejętego studia.

Poprzednia odsłona serii zebrała bardzo pozytywne oceny, jednak nie ustrzegła się paru poważnych wad. Gracze narzekali między innymi na powtarzalność i brak znaczących nowości w cyklu. Według niektórych odbiorców tytuł ten jest też wciąż odrobinę za mało przystępny dla graczy, którzy nie mieli wcześniej styczności z grami F1 od Codemasters. Wszystkie te niedoskonałości można naprawić i miejmy nadzieję, że F1 2022 spełni oczekiwania zarówno weteranów, jak i nowicjuszy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie