Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

F1 2020 – zobaczcie gameplay ze stolicy Wietnamu

Pora spojrzeć na kolejna trasę, która znajdzie się w nadchodzącym F1 2020. Tym razem Codemasters zaprasza nas do Wietnamu.

Deweloper pochwalił się kolejnym filmikiem z F1 2020, pokazując Hanoi Street Circuit. To trasa wiodąca przez dzielnicę Nam Từ Liêm w Hanoi, stolicy Wietnamu.

Tor w Hanoi ma długość 5,613 km, posiada 23 zakręty i czerpie inspirację z kultowych torów F1, takich jak Suzuka, Monako i Nürburgring. Zaprojektowany z myślą o akcji z miejscami do wyprzedzania, z dwoma niewiarygodnie długimi prostymi, zapowiada się jako jeden z najszybszych torów w kalendarzu F1. Trasa posiada również jeden z najkrótszych odcinków pit-stop.

Zawsze cieszymy się, że możemy tworzyć nowe doświadczenia dla naszych graczy. Hanoi Circuit zapewnia zarówno emocje, jak i wyzwania na tle oszałamiającej panoramy miasta. Będzie to także przypływ adrenaliny z dużymi prędkościami, długimi prostymi i mocnymi strefami hamowania – podkreśla Lee Mather z Codemasters.

No to zobaczcie, jak to wygląda w praktyce:

Data premiery F1 2020 została wyznaczona na 10 lipca 2020 roku. Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się