Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

F1 2020 – gameplay split-screen i prezentacja trybu Mój Zespół

Codemasters w końcu pokazało coś więcej niż powtórki z przejazdów po pustych torach w F1 2020. Ujawniono szczegóły Mojego Zespołu, a ponadto możemy zerknąć na rozgrywkę na podzielonym ekranie.

Deweloper opublikował dwa nowe zwiastuny z F1 2020. Na pierwszym filmiku przedstawiono tryb Mój Zespół, który pojawi się po raz pierwszy w serii F1.

F1 2020 – Mój Zespół – szczegóły

Rozpoczynając zabawę w tym trybie wybierzemy kierowcę i stworzymy unikalną identyfikację wizualną zespołu za pomocą schematów kolorów, logo i sponsora. Dalej nie skupimy się tylko na jeżdżeniu, lecz również na zarządzaniu.

Przejmij pełną kontrolę nad siedzibą i rozbudowuj ją wraz z osiąganymi przez twój zespół sukcesami. Zarządzaj zasobami oraz czasem pracowników i upewnij się, że wszyscy oni są odpowiednio zmotywowani do działania. Bądź jednak ostrożny przy inwestowaniu – jeśli fundusze się skończą, możesz być np. zmuszony do tymczasowego zamknięcia jednego z działów – czytamy w opisie zwiastuna.

F1 2020 i gameplay split-screen

Drugi trailer to już czysta rozgrywka na podzielonym ekranie. Zerknijcie, jak to wygląda:

Data premiery F1 2020 została wyznaczona na 10 lipca 2020 roku. Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się