Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

F1 2018 już dostępne, dziennikarze sportowi ocenią realizm gry

F1 2018 dotarło do mety. Najnowsza symulacja studia Codemasters jest już dostępna na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Twórcy przygotowali z tej okazji świeży zwiastun, natomiast polski partner Koch Media i studia Codemasters – Wydawnictwo Techland, zaprosił do przetestowania gry dziennikarzy specjalizujących się w tematyce Formuły 1.

F1 2018 to kolejny krok w ewolucji marki i najbliższa realizmowi gra o królowej sportów motorowych w historii. Najnowsza odsłona to rozbudowany tryb kariery, do którego dodano m.in. rozmowy z mediami, które wpływają na naszą pozycję w teamie i stosunki z resztą zespołu, jeszcze więcej klasycznych bolidów (w grze znalazł się m.in. Brawn GP, który w swoim jedynym sezonie w F1 zdobył mistrzostwo kierowców i konstruktorów) oraz pełna licencja obecnego sezonu. Najnowsze bolidy wyposażone są zatem w system oszczędzania energii (ERS), a gracze do dyspozycji mają wszystkie teamy i wszystkie tory wraz z powracającymim do gry niemieckim Hockenheimring i francuskim Paul Ricard.

Wydawnictwo Techland zaprosiło do testów gry ekspertów znających na wylot świat Formuły 1 – Cezarego Gutowskiego i Mikołaja Sokoła. Dziennikarze w nadchodzących materiałach wideo opowiedzą o tym jak blisko grze do rzeczywistości, nowościach w tegorocznej odsłonie oraz przedstawią szereg ciekawostek z rzeczywistego świata Formuły 1. Materiały wkrótce zostaną opublikowane na fanpage Wydawnictwa Techland – https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

F1 2018 dostępne jest od 24 sierpnia. Gra ukazała się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja w Polsce dostępna jest w wersji zlokalizowanej z napisami.

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%