Evil West na nowym zwiastunie. Premiera już coraz bliżej

Evil West już coraz bliżej premiery. Jest nowy zwiastun
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Flying Wild Hog zaprezentowało krótki, choć oryginalny zwiastun nadchodzącego Evil West. Premiera tytułu już za dwa miesiące.

Polskie studio szykuje się już do premiery najnowszej gry, a tą będzie produkcja osadzona na alternatywnym Dzikim Zachodzie. Znajdziemy tu „typowe” dla tego klimatu elementy, lecz tytuł będzie zawierać o wiele więcej; w grze tereny zostały opanowane przez siły zła. Gracz wcieli się tu w kowboja należącego do grupy walczącej z wampirami; przyznacie chyba, że nie brzmi to mimo wszystko jak typowy Dziki Zachód.

Jako że jesteśmy w alternatywnej wersji rzeczywistości, oprócz konwencjonalnej broni charakterystycznej dla kowbojów zyskamy tu dostęp także do nieco mniej typowych akcesoriów. Z wampirami będzie można walczyć choćby za pomocą elektrycznej rękawicy bojowej. Do odblokowania będzie również oczywiście szereg dodatkowych umiejętności, które ułatwią rozprawienie się z krwiopijcami terroryzującymi Dziki Zachód.

Premierę Evil West na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S wyznaczono na 20 września 2022 roku; tymczasem poniżej znajdziecie obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie