Polski hit najpierw w PS Plus, a od dzisiaj w Xbox Game Pass

Evil-West-Xbox-Game-Pass
Newsy PC Xbox Series S XOne

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą od dzisiaj pobierać polską grę Evil West. Przypominamy przy okazji, że w styczniu była ona częścią oferty PS Plus.

Evil West do pobrania w Xbox Game Pass

Abonament Xbox Game Pass wzbogacił się właśnie w polskie Evil West od studia Flying Wild Hog. To kolejna ciekawa nowość w subskrypcji, którą dostajemy po dopiero co dodanym The Quarry.

Evil West było rozdawane w styczniu posiadaczom PS Plus Essential, dlatego cieszy, że również posiadacze sprzętu od Microsoftu mogą poznać tę małą perełkę.

Polskie Evil West miało swoją premierę w listopadzie 2022 roku. Gra przenosi nas na Dziki Zachód, lecz w wersji “alternatywnej”. Trafiamy do świata opanowanego przez wampiry, gdzie oprócz szybkostrzelnego rewolweru czy potężnej strzelby, mamy do dyspozycji przeróżne moce. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem i na Steam posiada 75 proc. pozytywnych opinii.

Źródło: https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/evil-west/9MW581HCJPM6

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie