Evil Dead Rise z oficjalną kategorią wiekową, która chyba nikogo nie zaskoczy

Ash kontra martwe zło
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Nowy film z serii Martwe zło, czyli Evil Dead Rise, otrzymał już kategorię wiekową, która raczej nie zaskoczy żadnego z fanów.

Franczyza powiązana z Martwym złem już niedługo rozszerzy się o kolejną odsłonę. Produkcja otrzymała już oficjalnie kategorię wiekową, a ta nie powinna zdziwić chyba nikogo, kto widział choć jedną część serii. Podobnie jak niemal wszystkie poprzednie odsłony, również Evil Dead Rise ma kategorię R; oznacza to, że produkcja jest przeznaczona wyłącznie dla widzów dorosłych. W filmie możemy się spodziewać sporej dawki przemocy i krwi, a także wulgaryzmów.

Jedynym tytułem z serii, który mogliby obejrzeć również młodsi widzowie, jest pierwsza część, czyli Martwe zło z 1981 roku. W tym przypadku produkcja ma kategorię NC-17, a zatem nie powinny jej oglądać dzieci poniżej 17. roku życia.

W nowej odsłonie Evil Dead przeniesiemy się z domku w lesie do mieszkania w Los Angeles. Co ważne, w filmie nie pojawi się Ash. Nowa bohaterka, Beth (Lily Sullivan) odwiedzi tam swoją starszą siostrę Ellie (Alyssa Sutherland), która mieszka w mieście wraz z trójką dzieci. Niestety nawet tam postaci nie uwolnią się od demonów; te już czekają, by opętać kolejną osobę.

Evil Dead Rise nie ma jeszcze konkretnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że film zadebiutuje w 2022 roku. Zgodnie z zapowiedziami ma być dostępny na platformie HBO Max.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia