Evil Dead Rise jednak trafi do kin, jest już data premiery. Przełożono też dwa inne horrory

Evil Dead Rise jednak zagości na ekranach kin. Jest data premiery
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Spółka Warner Bros. zmieniła zdanie w sprawie premiery Evil Dead Rise. Film trafi jednak do kinowej dystrybucji, a nie wyłącznie na HBO Max.

Choć pierwsze informacje na to nie wskazywały, nowa odsłona serii Martwe zło mimo wszystko znajdzie się na kinowych ekranach. Koncern Warnera wyznaczył już także oficjalną datę premiery, korzystając zresztą z przesunięć w harmonogramie. Produkcję zobaczymy 21 kwietnia 2023 roku w kinach; widzowie HBO Max prawdopodobnie będą mogli zaplanować seans na nieznany jeszcze późniejszy termin.

Kwietniowa data była do tej pory zarezerwowana dla dwóch innych filmów. Tego dnia miały zadebiutować już: remake opartego na powieści Stephena Kinga filmu Miasteczko Salem, a także amerykańska wersja koreańskiego Zombie express (Last Train to Busan). Jak na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli zobaczyć którąś z tych dwóch produkcji.

W Evil Dead Rise przeniesiemy się z domku w lesie do mieszkania w Los Angeles. Prześledzimy tam losy Beth (Lily Sullivan), która odwiedza swoją starszą siostrę Ellie (Alyssa Sutherland). Bohaterki niestety nawet tam nie uwolnią się od demonów. Tym razem nie mogą liczyć na pomoc Asha; wiadomo, że Bruce Campbell nie pojawi się w filmie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie