Lubicie wielkie ciężarówki? Mamy dobre wieści

Włoskie bezdroża, skalne tunele i apenińskie, kręte trasy już wkrótce w Euro Truck Simulator 2. Italia DLC wzbogaci zawartość gry pod koniec tego roku.

Krótko po ogłoszeniu dodatku Heavy Cargo Pack do American Truck Simulator, SCS Software oraz IMGN.PRO wracają z kolejną wiadomością. Tym razem ucieszy ona wszystkich kierowców ciężarówek, którzy zjeździli Europę wszerz i wzdłuż w Euro Truck Simulator 2. Już pod koniec tego roku gra zostanie wzbogacona o nową, włoską mapę, która zapewni wszystkim truckersom kolejne setki kilometrów do przemierzenia.

Euro Truck Simulator 2. Italia DLC

Developerzy mieli świadomość, że stawiają przed sobą nie lada wyzwanie. Zależało im bowiem na jak najlepszym przeniesieniu do gry włoskiego krajobrazu. Od górskich szczytów, bo wybrzeże. Od pól uprawnych, po dzikie ostępy. Tak, żeby gracze mogli poczuć się jak prawdziwi truckersi, siedzący za kółkiem i pokonujący kilometry krętych, apenińskich dróg prowadzących ostatecznie do urokliwych miasteczek i dużych aglomeracji miejskich. Wszystko to złoży się na obraz, który zarówno turyści, jak i profesjonalni kierowcy określają mianem Bella Italia.

Euro Truck Simulator 2. Italia DLC

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Fani gry pamiętają zapewne, że w jej podstawowej wersji jest już kilka włoskich miast, z północnej części kraju. Gracze mogą się spodziewać, że również one zostaną dopracowane i odświeżone razem z premierą nadchodzącego dodatku. A więc nawet Ci, którzy nie zdecydują się na jego zakup od razu, będą się mogli cieszyć częściową aktualizacją.

Dokładna data premiery dodatku wraz z jego ceną zostanie ogłoszona wkrótce.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.