Wyciekła kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Mam nadzieję, że lubicie dinozaury

Epic Games Store - logo na tle Second Extinction
PC

W sieci pojawił się przeciek kolejnej gry, którą zgarniemy za darmo w Epic Games Store. To tytuł dla miłośników dinozaurów i dynamicznych strzelanek sieciowych.

Zgodnie z przeciekiem zamieszczonym na stronie Dealabs, darmową grą na dzień 21 grudnia 2022 roku będzie Second Extinction. Produkcja powinna zostać udostępniona bezpłatnie dziś po godzinie 17:00 i zgarniemy ją do jutra, do tej samej godziny.

Second Extinction to strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Gracze ścierają się w niej z krwiożerczymi, zmutowanymi dinozaurami, mając do dyspozycji spory arsenał morderczych pukawek. Do tego dochodzi też rozwój naszej postaci. Tytuł jest obecnie we wczesnym dostępie, więc deweloperzy stale wzbogacają go o nową zawartość oraz poprawki.

Przeciek pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła. Jego autor ujawnił całą masę wcześniejszych darmówek z Epic Games Store. Dodatkowo słynie on z udostępniania informacji o nowych ofertach PS Plus, którymi zbudował sobie ogromną wiarygodność. Nic nie wskazuje na to, aby jego doniesienia tym razem się nie potwierdziły.

Do godziny 17:00 możecie nadal odebrać najnowszą darmówkę od Epic Games. To świetna produkcja niezależna, w której wywrócono do góry nogami koncepcję dungeon crawlerów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie