Kolejna gra do odebrania za darmo na Epic Games Store. Macie jedynie 24 godziny

Epic Games Store - darmowe gry - Loop Hero
PC

Spieszcie się logować do Epic Games Store, aby odebrać kolejną grę za darmo. Tym razem czeka na Was Loop Hero, czyli ciekawy indyczek wydany przez Devolver Digital.

Na odebranie Loop Hero macie zaledwie 24 godziny. Wynika to z tego, że produkcja nie jest rozdawana w ramach cotygodniowego obdarowywania graczy przez wujka Epica, a w związku ze specjalnym grudniowym wydarzeniem. Jutro o godzinie 17:00 będziecie mogli przypisać do swych kont następny gratis.

Straszliwy Licz wrzucił świat w ponadczasową pętlę, a jego mieszkańcy pogrążyli się w nieprzerwanym chaosie. Wykorzystaj powiększającą się talię mistycznych kart, aby rozmieszczać wrogów, budynki oraz pola terenu w unikalnej wyprawie dzielnego bohatera przez pętlę.

– czytamy z opisu gry na Steamie

Niestety, na ten moment nie jest znana jutrzejsza gra, jaką będziecie mogli zgarnąć na Epic Games Store. Być może usłyszymy o niej dzięki kolejnemu przeciekowi. Tak właśnie było w przypadku Loop Hero, gdy rano informowałem o możliwości pojawienia się właśnie tego tytułu. Jeśli sytuacja się powtórzy, spodziewajcie się stosownego tekstu na ten temat.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie