Wyciekła kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Wampiry i spółka

Epic Games Store PG - darmowe gry
PC

Najpewniej poznaliśmy właśnie kolejną grę za darmo od Epic Games Store. Jeśli jesteście fanami wampirów, mocno się ucieszycie.

Zgodnie z przeciekiem opublikowanym na forum Reddit, kolejną grą, którą odbierzemy za darmo 23 grudnia będzie Vampyr od Dontnod Entertainment. Autor przecieku poprawnie ujawnił kilka wcześniejszych gier, które odebraliśmy od Epic Games w poprzednich dniach. Wśród nich jest między innymi Mutant Year Zero: Road to Eden, które możecie jeszcze zgarnąć.

Oczywiście obecność Vampyra w rozdawnictwie Epic Games Store to jeszcze nic absolutnie pewnego. Patrząc jednak na wcześniejsze przecieki, możemy śmiało założyć, że to bardzo prawdopodobna opcja. Osobiście mocno się zdziwię, jeśli ten przeciek się nie sprawdzi.

Vampyr to wydane w 2018 roku RPG akcji. Gracze wcielają się w tytułowego przedstawiciela gatunku krwiopijców, który żyje w 1918 roku w Londynie. W trakcie rozgrywki zetrzemy się z hordami wrogów, rozwiniemy naszą postać oraz podejmiemy wiele istotnych decyzji.

Gra zebrała mieszane recenzje w chwili premiery. Gracze narzekali na przeciętny system walki, słabe sterowanie i brak ważnych systemów, jak chociażby skradania. Niemniej niektórzy twierdzą, że wady produkcji nie są aż tak duże i w gruncie rzeczy może to być dla Was całkiem przyjemna gra.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie