Gra za darmo czeka w Epic Games Store. Rozdawankowe szaleństwo trwa dalej

Darmowa gra na Epic Games Store - Second Extinction
PC

Epic Games Store od połowy grudnia codziennie rozdaje kolejne gry kompletnie za darmo. Dziś przyszedł czas na jeszcze jeden rarytas, który bez dwóch zdań powinien przypaść do gustu fanom kooperacyjnych FPS-ów.

Na zgarnięcie Second Extinction macie czas jedynie do 22 grudnia, do godziny 16:59. Wynika to z tego, że tymczasowo zawieszono cotygodniowe obdarowywanie prezentami na EGS-ie i zastąpiono je codziennymi prezentami.

Second Extinction to gra FPP przedstawiająca nasz świat opanowany przez zmutowane dinozaury. Gracze w maksymalnie trzyosobowych zespołach zmierzą się z hordami wymarłych stworzeń, aby odbić planetę z ich rąk (kończyn?). Do wyboru jest kilka postaci, które różnią się umiejętnościami. Odpowiednie ich wykorzystanie to klucz do wspólnego sukcesu.

Co ciekawe, omawiana produkcja przeciekła wcześniej, o czym mogliście przeczytać rankiem tego dnia. W momencie publikacji nie znalazłem jeszcze jakiejkolwiek w miarę wiarygodnej informacji o jutrzejszym gratisie, ale jeśli na takowy natrafię, spodziewajcie się poniżej stosownej aktualizacji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie