Przedostatnia gra za darmo od Epic Games Store w grudniu. Co tym razem?

Epic Games Store - gra za darmo - Salt and Sanctuary
PC

Powoli dobiegamy do końca rozdawanki na Epic Games Store. Od połowy grudnia trwa specjalne wydarzenie, dzięki któremu codziennie możecie zgarnąć po jednej grze za darmo. Czym jest dzisiejsza produkcja?

Od godziny 17:00 do jutra, do godziny 16:59 macie możliwość przypisania do swoich kont Salt and Sanctuary. Choć zwykle przewidziano na przypisanie gier na Epicu aż 7 dni, w związku z panującym wydarzeniem ten czas został skrócony do zaledwie 24 godzin. Z tego powodu rekomenduję pospieszyć się i od razu zalogować się do platformy w celu odebrania prezentu.

Salt and Sanctuary to niezwykle brutalny side-scroller 2D, w którym wcielicie się w rozbitka. Nowopoznana przez Was wyspa pełna jest najróżniejszych wrogów czekających na posiekanie na kawałeczki. Gromadźcie sprzęt i rozwijajcie swoją postać. Gra oferuje masę oręża, rodzajów ataków oraz możliwość personalizacji własnego bohatera.

Powtarza się schemat z ostatnich dni i kolejna, najpewniej już ostatnia, gra w ramach grudniowej rozdawanki pozostaje tajemnicą. Sam liczę na duże zaskoczenie i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Co takiego obstawiacie, że będzie już jutro na Epic Games Store do zgarnięcia? Zachęcam do dania znać w komentarzach.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie