3 gry za darmo od Epic Games Store. Coś dla fanów akcji i RPG

Epic Games Store PG - darmowe gry
Newsy PC

Użytkownicy Epic Games Store mają się z czego cieszyć. Na platformie udostępniono 3 kolejne gry za darmo, w tym ciekawe propozycje dla fanów tytułów RPG.

Tym razem w ramach rozdawnictwa Epic Games odbierzemy: Geneforge 1 – Mutagen, Iratus: Lord of the Dead oraz Hood: Outlaws & Legends. Gry będą dostępne do 7 lipca do godziny 17:00 czasu polskiego, a jeśli raz dodacie je do swojej biblioteki, to zostaną w niej na zawsze.

Hood: Outlaws & Legends to wieloosobowa produkcja PvPvE, w której rgacze wcielają się w banitów próbujących wykraść skarby z rąk złowrogich przeciwników. Produkcja stawia na intensywne starcia graczy oraz przeciwników sterowanych przez SI i pozwala na rozwój postaci.

Jeśli lubicie Darkest Dungeon, Iratus: Lord of the Dead bardzo się Wam spodoba. Gra to taktyczne RPG, w którym to gracz wciela się w „Tych Złych”. W tytule tym rozbudowujemy lochy, walczymy z bohaterami, rekrutujemy nowe jednostki i (jeśli coś pójdzie nie tak) tracimy te już dostępne postacie.

Wielu jest na świecie fanów starszych gier RPG, ale Geneforge 1 – Mutagen to przysmak dla naprawdę hardkorowych miłośników gatunku. Tytuł wrzuca graczy na zakazaną wyspę, na której przyjdzie im zadecydować o losach swojej postaci. Nie zabraknie levelowania i trudnych wyborów moralnych.

Od 7 lipca w Epic Games Store odbierzemy dwie kolejne gry za darmo: Killing Floor 2 i Ancient Enemy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie