Henry Cavill z większą rolą w filmie Enola Holmes 2? Tak wskazuje streszczenie

Henry Cavill w filmie Enola Holmes
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

W sieci pojawiło się oficjalne streszczenie filmu Enola Holmes 2. Wynika z niego, że Henry Cavill może mieć tym razem nieco większą rolę.

W pierwszej odsłonie filmu Netfliksa Sherlock Holmes był raczej rolą epizodyczną. Jest kilka tropów, które sugerują, że w drugiej części zobaczymy go trochę więcej. Jednym z nich jest wspomniane już oficjalne streszczenie produkcji mówiące, że Enola może potrzebować pomocy brata:

„Teraz jako prywatny detektyw, podobnie jak jej niesławny brat, Enola Holmes podejmuje pierwszą oficjalną sprawę zaginionej dziewczyny. Iskry niebezpiecznego spisku rozpalają jednak zagadkę, która będzie wymagała pomocy przyjaciół – oraz samego Sherlocka – aby ją rozwikłać.

Fani spekulują o większej roli Henry’ego Caviila również dlatego, że pojawił się on we fragmencie filmu umieszczonym w oficjalnym przeglądzie produkcji z premierą w 2022 roku. Urywek z nim może oczywiście być jedynie elementem przyciągającym uwagę; nazwisko Millie Bobby Brown jest już jednak na tyle rozpoznawalne, że nie wymaga chyba dodatkowego marketingu. Ta teoria może się zatem sprawdzić – być może rzeczywiście rola Sherlocka nie ograniczy się wyłącznie do incydentalnej pomocy.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy Enola Holmes 2 zawita na Netflix. Zdjęcia do produkcji zakończono dopiero w zeszłym miesiącu, zatem na premierę jeszcze trochę zapewne zaczekamy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie