Henry Cavill i Millie Bobby Brown w filmie Enola Holmes

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Enola Holmes 2 nadchodzi. Zakończono zdjęcia do kontynuacji hitu Netflixa

Netflix potwierdził oficjalnie, że zdjęcia do filmu Enola Holmes 2 zostały już zakończone.

Informację ujawniono na Twitterze platformy wraz z filmem przedstawiającym ostatnią scenę nakręconą z udziałem jednego z aktorów, Louisa Partridge’a:

Enola Holmes 2 to kontynuacja serii poświęconej młodszej siostrze genialnego detektywa. Filmy są adaptacją cyklu powieści autorstwa Nancy Springer. W najnowszej produkcji powróci Henry Cavill jako Sherlock Holmes, zaś jako jego siostrę zobaczymy Millie Bobby Brown. Na ekranach pojawią się również m.in. Helena Bonham Carter, Adeel Akhtar, wspomniany już Louis Partridge, David Thewlis, a także David Westhead. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie mogłaby odbyć się premiera tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%