Oto pierwsza gra na Steam od znanego producenta sprzętu dla graczy

Oto pierwsza gra na Steam od znanego producenta sprzętu dla graczy
Newsy PC

ROCCAT Studios ogłasza, że Elevator… to the Moon!, czyli gra stworzona z myślą o urządzeniach wykorzystujących technologię Wirtualnej Rzeczywistości, jest już dostępna na platformie Steam. Najnowszy tytuł niemieckiego studia jeszcze przed premierą zdobył wiele branżowych nagród, a przez serwis Elite Gamer został ogłoszony najlepszą produkcją VR zaprezentowaną podczas targów Gamescom 2017. Teraz, za pośrednictwem Steam, Elevator… to the Moon! po raz pierwszy będzie dostępne nie tylko dla posiadaczy Oculus Rift i Samsung Gear VR, lecz także HTC Vive.

10 premier na obecny tydzień. Polska postapokalipsa, gotyckie klimaty, wyścigi od Codemasters i powrót do taktycznego FPS-a

Elevator… to the Moon! jest przygodową grą logiczną opowiadającą o budowie tytułowej windy na Księżyc. Za planem tej ambitnej konstrukcji stoi szalony Prezydent Świata, Doug-Slater Roccmeier, który w arogancki sposób wydaje graczom kolejne rozkazy podczas rozgrywki. Wypełnienie wszystkich zadań pozwoli dotrzeć do finału podróży, gdzie czekają mroczne tajemnice jedynego, naturalnego satelity Ziemi. Niesubordynacja wobec poleceń szalonego Roccmeiera skutkuje nie tylko jego wściekłością, ale i zupełnie nową ścieżką fabularną. Jedynie od graczy zależy, czy podejmą się eksploracji świata na własną rękę, odkrywając liczne sekrety i zdobywając kolejne osiągnięcia, czy ugną się pod wpływem despoty oraz wypełnią wszystkiego jego żądania.

Źródło: materiał wydawcy, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie