Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion z datą premiery. Zobaczcie nowy trailer

0 komentarzy

W końcu potwierdzono datę premiery Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion. Opublikowano też fenomenalny, filmowy zwiastun dodatku.

Elder Scrolls Online miało bardzo trudne początki i delikatnie mówiąc nie zachwyciło graczy. ZeniMax wzięło się jednak natychmiastowo za poprawę swojej produkcji i dziś ESO jest jednym z najciekawszych MMORPG na rynku i przyciąga ogromną liczbę graczy.

Ostatni dodatek – Greymoor – wyraźnie odstawał jakością od poprzednich rozszerzeń i zebrał raczej kiepskie opinie. Brakowało w nim ciekawej treści i większych nowości, co mocno rozczarowało nawet największych fanów gry.

Niedawno doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnego dużego rozszerzenia. Gates of Oblivion, a teraz poznaliśmy datę premiery. Dodatek zadebiutuje 1 czerwca na PC i Google Stadia, a 8 czerwca na PlayStation 4 i Xbox One.

Struktura dystrybucji zawartości będzie podobna do tego, jak dotychczas działało ZeniMax. W marcu ukaże się pierwsza aktualizacja wprowadzająca graczy do historii Gates of Oblivion i cyklicznie będą pojawiać się podobne nowości. Łącznie mamy otrzymać zawartości na ponad 30 godzin zabawy.

Dodatkowo warto wspomnieć, że istotną częścią Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion będzie epizod Blackwood, który będzie rozgrywać się na przełomie roku i stale raczyć graczy świeżą treścią.

Wszystkie dotychczasowe informacje o dodatku znajdziecie w tym miejscu. Poniżej możecie zobaczyć genialny zwiastun nadchodzącego dodatku.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się