Zobaczcie jak przejść Elden Ring w jedną godzinę

Elden Ring - speedrun - LilAggy
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Myślałem, że speedrunnerzy nie przestaną mnie nigdy zaskakiwać. Myliłem się, bowiem pewien śmiałek dokonał niemożliwego i przeszedł Elden Ring w czasie poniżej 1 godziny.

Tym śmiałkiem, któremu udało się przejść najnowszą produkcję From Software w zaledwie 59 minut i 38 sekund jest LilAggy, który znany jest na scenie speedrunnerskiej z przechodzenia m.in. soulslike’ów w jak najkrótszym czasie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie ukazujące jego dokonanie.

Uwaga – oczywiście zapis livestreamu, podczas którego LilAggy przeszedł grę, zawiera spoilery. Jeśli nie chcecie się z nimi zapoznawać, nie rekomenduję oglądania wymienionego materiału. Jeżeli jednak nie robi Wam to żadnej różnicy, zachęcam do obejrzenia.

Warto zaznaczyć w tym momencie, że Elden Ring zadebiutowało zaledwie 25 lutego 2022 roku. W związku z tym jeszcze większy podziw budzi to, jak prędko udało się dokonać tak zawrotnego wyniku. Wczoraj pisaliśmy na temat innego rekordu – przejścia produkcji bez ani jednej śmierci i bez wykorzystania jakichkolwiek większych błędów. Link do artykułu z omówieniem wideo znajdziecie w tym miejscu.

Zdążyliście już przejść Elden Ring? Ile godzin Wam to zajęło?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie