Dzięki temu narzędziu łatwiej będzie nam ogarnąć Elden Ring

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Elden Ring jest grą wymagającą również pod względem przekazywania graczowi informacji. Z najnowszą aplikacją rozgrywka stanie się o wiele łatwiejsza.

From Software chciało dotrzeć do większego grona graczy. Teraz jednak jeszcze więcej osób będzie mogło cieszyć się z obcowania z grą.

Elden Ring także dla casuali?

Nie da się ukryć, że najnowsza pozycja od From Software jest w istocie grą trudną. Ba, nie tylko „trudną”, ale też wymagającą nieco zaangażowania. Nie mamy tu przecież klasycznej listy zadań czy skonkretyzowanego miejsca, w które powinniśmy się udać. Tytuł nagradza wręcz żądnych przygód i eksploracji graczy. Choć deweloperom udało się dostosować tytuł do nieco bardziej „casualowych” odbiorców, niektórzy z faktu braku czasu mogą odbić się od pozycji.

Na ratunek przychodzi im specjalna aplikacja „Shattered Ring”. To narzędzie na urządzenia z systemem iOS, które w istocie jest bazą danych. Możemy własnoręcznie notować w nim postacie, które spotkaliśmy, a do tego dołączyć informacje o lokalizacji, notatki na temat ewentualnych zadań czy inne, ważne elementy pokroju napotkania kupca.

Dzięki takiemu katalogowi znacznie łatwiej będzie niektórym graczom rozeznać się w tym, co czeka na ich drodze. To także świetny sposób na spamiętanie najważniejszych informacji. Ba, apka została zaprojektowana z myślą o ER, ale sprawdzi się także w innych grach RPG pozbawionych klasycznej listy zadań czy śledzenia questów.

Aplikację znajdziemy w tym miejscu. Twórca zaznacza, że to jego pierwsza apka, która powstała ze względu na to, iż bardzo chciał zagrać w ER. Sam uważa się za casualowego gracza, który po prostu nie ma zbyt wiele czasu na zapamiętywanie informacji i badanie całego świata gry. Niestety, narzędzie na ten moment nie jest dostępne dla Androida.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie