By dostać się do sekretnej lokacji w Elden Ring, wystarczy 50 razy uderzyć w ścianę

Elden Ring - burzenie ściany
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Elden Ring nie mogło zabraknąć sekretów. Tych jest cała masa i nie zabrakło też tych nieco bardziej pokrętnie ukrytych. Jeden z graczy natknął się na lokację, która jest zablokowana kamienną ścianą. Na szczęście odpowiednio wytrwali będą mogli się przez nią przebić.

Na szczęście by to zrobić, nie będzie trzeba użyć przysłowiowej głowy. Wystarczy jakakolwiek broń i udanie się w konkretny punkt Volcano Mansion. Poniżej znajdziecie nagranie, które zamieścił na Reddicie użytkownik skrywający się za nickiem teristam. Wyobrażam sobie jego poszukiwania tego sekretu. Pewnie z nudów zaczął okładać losowe ściany w grze. Nie wyobrażam sobie innego sposobu, by natknąć się na ten easter egg.

Bardzo spodobał mi się komentarz redditora gingerhasyoursoul, który ma ambitny plan poszukiwania reszty podobnych smaczków w Elden Ring. Znając From Software, ściana z powyższego filmiku nie jest jedyną, którą w ten sposób można zniszczyć, więc poszukiwania pozostałych są na pewno dobrym pomysłem.

Ok, wszyscy! Podzielcie się na grupy i wybierzcie jedną ścianę. Zgłoście się tutaj, gdy skończycie, aby otrzymać kolejny przydział ściany. Jeśli zrobimy to wszyscy razem, powinniśmy skończyć za około rok!

– napisał gingerhasyoursoul

Jak wspominałem wcześniej, w Elden Ringu nie brakuje nietypowych znalezisk. Ostatnio gracze natknęli się na stringi, które można nawet założyć. Więcej na temat ukrytej bielizny możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie