Gracze Elden Ring znaleźli w grze stringi. Wiemy nawet, do kogo należą

Elden Ring bielizna Łoże Śmierci
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze Elden Ring trafili na niezwykle skąpy element wyposażenia. Kusa bielizna należy do jednej z bohaterek, ale najwyraźniej została usunięta z gry.

Zmatowieńcze! Oto… usunięte z gry gacie.

Elden Ring i kusa bielizna jednej z bohaterek

Gry From Software (no dobra – cykl Souls) znane są z wielu komicznych czasami widoków. Często mogliśmy podziwiać ubranego w szmaty bohatera z wielką halabardą rzucającego się na smoka i rozgramiającego go zaledwie dwoma ciosami. Jednak w żadnej jeszcze grze od deweloperów nie dało się zebrać aż tak kusego elementu wyposażenia.

Dziwnego przedmiotu, jakim jest skąpa bielizna, nie da się znaleźć normalnymi metodami. Trzeba wykorzystać oszustwa, co też uczynił jeden z graczy. Dzięki temu mógł uzyskać przedmiot, który ewidentnie usunięto z gry, ale przetrwał w plikach. To dość dziwna decyzja, iż From zdecydowało się na taki krok – bielizna ma przecież cały szereg gotowych już statów.

Bielizna jest elementem kolekcji ubrań Łoża Śmierci. Jest to odzienie jednej z bohaterek gry o imieniu Fia, która bardzo lubi… przytulać graczy. Tym bardziej cała sprawa jest zastanawiająca, gdyż gacie to jedyny usunięty z zestawu przedmiot.

From Software często wycina bardzo wiele zawartości ze swoich produkcji. Przecież zdarzały się już sytuacje, iż gracze natrafiali na ukryte poza mapą postacie czy nawet całych, zaprojektowanych już bossów. Ba, nawet w ER znajdziemy całkiem sporą lokację.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie