Elden Ring - zrzut ekranu z niedokończonego kreatora postaci

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oto niedokończony kreator postaci z Elden Ring. Bywa… niepokojący

Niedawno graczom udało się dokopać do plików Elden Ring w wersji na PS4. W efekcie do sieci wyciekają spoilery i opublikowano nawet nagranie prezentujące ekran tworzenia postaci.

Zaprezentowana funkcja jest niedokończona. Większość opcji nie jest dostępna lub po prostu nie działa zgodnie z planem. Niemniej autorowi nagrania udało się stworzyć dość… niestandardowego bohatera.

Poniżej znajdziecie nagranie z kreatora postaci. Miejcie na uwadze, że może ono zniknąć z sieci po reakcji wydawcy. Jest jednak dostępne w chwili publikacji artykułu.

Kreator wygląda podobnie do rozwiązań znanych z serii Dark Souls. W Elden Ring również będzie można stworzyć pokraczną postać, która mogłaby przestraszyć swoim wyglądem niejednego bossa.

Raz jeszcze zaznaczam, że jest to niedokończona wersja menu tworzenia postaci. Możliwe, że będzie ono wyglądało zupełnie inaczej w chwili premiery. Nie wiemy, jak stara wersja gry wpadła w ręce graczy i jakie zmiany przeszła od chwili udostępnienia do teraz. Powyższe nagranie należy traktować jak ciekawostkę, a nie prezentację funkcji gry.

Premiera Elden Ring jest wyznaczona na dzień 25 lutego. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się