PS4 znów złamane. Uważajcie na spoilery z Elden Ring

PS4 znów złamane. Uważajcie na spoilery z Elden Ring
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W najbliższym czasie raczej omijajcie nieoficjalne wieści związane z Elden Ring na forach internetowych. Możecie narazić się na spoilery z gry.

Wszystko przez to, że złamano firmware PS4. Ponownie.

Uwaga na spoilery z Elden Ring

Jak donosi na Twitterze Lance McDonald, znany YouTuber i data miner, kolejny firmware PlayStation 4 został złamany. Oznacza to, że nowa aktualizacja 9.00 dołączyła do każdej poprzedniej, która trafia w ręce hakerów, mogących pozyskać wiele ciekawych informacji z konsoli. Problem w tym, że tego typu informacje to również istotne szczegóły fabularne z choćby Elden Ring.

Przypomnijmy, że niedawno miały miejsce testy sieciowe najnowszej pozycji od From Software. Elden Ring stało się wtedy dostępne dla niektórych graczy, choć zawartość była mocno limitowana. Problem w tym, że wszystkie ukryte informacje, w tym szczegóły fabularne, mogą pozyskać hakerzy. Jeżeli z wypiekami na twarzy czekacie na następcę cyklu Dark Souls, uważajcie na spoilery.

Mamy nadzieję, że internet się od nich nie zaroi, a sami fani w spokoju doczekają premiery gry. Niektórzy zastanawiają się jednak – „jakie spoilery w ER”? Przecież gry From Software od zawsze są dość enigmatyczne. Olbrzymią rolę w całej historii pełni tutaj sam lore i świat przedstawiony, którego odkrywanie szczegółów to w zasadzie jeden z głównych punktów gier „soulslike”.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie