Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Elden Ring – możliwe, że poznaliśmy datę premiery

Do sieci wyciekła prawdopodobna data premiery Elden Ring. Nowa produkcja od From Software może zadebiutować bardzo niedługo.

O najnowszej produkcji From Software wiadomo coraz więcej. Niedawno grę pochwalił Phil Spencer, a twórcy powoli przypominają graczom o tym, że do premiery jest już bliżej niż dalej.

Nie poznaliśmy jednak oficjalnej daty wydania Elden Ring, ale możliwe, że właśnie wyciekła do sieci. Na stronie sklepu Target pojawiła się informacja, jakoby gra miała zadebiutować 30 czerwca 2021 roku. Oczywiście nie jest to potwierdzona informacja.

Możliwe, że to po prostu placeholder, aby uzupełnić brakującą rubryczkę. Raczej nikogo by to nie zaskoczyło.

Źródło: AltChar

Termin ten wydaje się być jednak dość prawdopodobny. Lato to idealny termin na wydanie wyczekiwanej produkcji tym bardziej, że będzie to dość mało intensywny okres wydawniczy w przyszłym roku.

Elden Ring ma być najbardziej ambitną produkcją From Software i co za tym idzie oczekiwania wobec niej są bardzo wysokie. Fani soulsów należą do bardzo wymagających odbiorców, choć From Software ma u nich taryfę ulgową z wiadomych powodów.

Warto przypomnieć, że przy pracach nad grą pomaga sam George R. R. Martin, twórca cyklu Pieśni Lodu i Ognia, na którego podstawie powstał serial Gra o Tron. Jeśli dodamy do tego szczyptę innowacji i zmian względem innych gier From Software, to będzie to murowany hit.

Studio udowodniło, że potrafi eksperymentować ze swoim autorskim gatunkiem, co pięknie pokazywało Sekiro: Shadows Die Twice, zgarniając masę nagród.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się