Elden Ring jeszcze nie wyszło, a już ktoś dodał do gry CJ-a z GTA

CJ w świecie Elden Ring
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno potwierdzono, że złamano już kolejną wersję oprogramowania PlayStation 4. W efekcie do sieci wyciekły pliki z zamkniętych testów Elden Ring, a niektórzy używają ich w dość niecodzienny sposób. Na przykład aby wprowadzić do świata gry postacie z innych produkcji.

Moder podpisujący się pseudonimem Dropoff zaprezentował światu zrzuty ekranu i GIF ze zmodyfikowanej wersji Elden Ring. Co się zmieniło? Cóż, zamiast standardowej protagonistki lub protagonisty, gracz może pokierować nie kim innych, jak samym CJ-em z Grand Theft Auto: San Andreas.

Nie, to nie przeróbki w Photoshopie i programie do montażu. Ktoś po prostu podmienił model postaci w Elden Ring dzięki zmodyfikowaniu gry na swojej konsoli. W sieci pojawił się nawet dłuższy materiał rozgrywki, ale został on zablokowany.

Jeśli już ktoś wejdzie w posiadanie specjalnego oprogramowania do PS4, zmienienie modelu postaci to niespecjalnie trudne zadanie. A efekt końcowy jest… cóż, równie zabawny, co dziwaczny. Po oficjalnej premierze wersji PeCetowej zapewne zobaczymy dziesiątki podobnych modyfikacji.

Nowa gra From Software ukaże się 25 lutego na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie