Co dalej z From Software? Elden Ring może mieć spory wpływ na kolejne produkcje studia

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W niedawnym wywiadzie z Hidetaką Miyazakim, twórca został zapytany o wpływ Elden Ring na kolejne gry studia. Choć nie padło nic konkretnego, jest dobrej myśli.

Ciekawe, czy From skupi się teraz na czymś nowym, czy raczej będzie kontynuować tradycję?

Elden Ring i wpływ na przyszłość From Software

Niedawno magazyn Famitu (tłumaczenie za FrontlineJP) przeprowadził obszerną rozmowę z Hidetaką Miyazakim, szefem From Software. Japońscy deweloperzy wydali niedawno hitowego Elden Ring, który praktycznie z miejsca stał się jedną z najlepszych gier tego roku.

Skoro zaliczyli oni już tak wielki sukces, a nawet za sprawą poprzednich pozycji przeszli do kanonu najważniejszych studiów tworzących gry, pada pytanie o przyszłość deweloperów. Miyazaki nie zdradza żadnych szczegółów i nie wiemy, jakiego rodzaju pozycji możemy się spodziewać. Z pewnością powstanie w duchu soulslike i będzie kontynuować „trudną” tradycję twórców.

Miyazaki wyjaśnia, że ER w istocie wywarł spory wpływ na twórców i bez wątpienia odbije się na przyszłych grach od From. Nie wie jednak, co przyniesie przyszłość, ale ta rysuje się raczej w pozytywnych barwach. ER stał się bowiem możliwy dzięki większym ambicjom i znacznemu rozwojowi studia. Ma nadzieję, że w kolejnych latach postawią oni przed sobą jeszcze większe wyzwania.

To na co liczycie? Skoro mamy „Dark Souls w otwartym świecie” to może teraz „Bloodborne w otwartym świecie”? Śmieję się, ale raczej spodziewałbym się przerwy i nie liczyłbym aż tak na Elden Ring 2.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie