Gracze Elden Ring już trollują innych przy pomocy wiadomości

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jesteśmy już kilka dni po premierze Elden Ring. Swoją kopię produkcji dostali zarówno pomocni gracze, jak i mniej przyjaźni dowcipnisie.

Jak niektórzy z Was wiedzą, najnowsza gra From Software bierze przykład ze swoich poprzedniczek i pozwala graczom na pozostawianie po sobie w świecie gry krótkich, acz treściwych notatek. Mogą one być pomocną poradą, zabawnym żartem lub… śmiertelną pułapką.

Niektórzy zostawiają wiadomości nakłaniające graczy do skoczenia z wirtualnego klifu w nadziei, że zamiast śmierci znajdą ukryte przedmioty. Po mniej podejrzliwych bohaterach pozostają jedynie plamy krwi. Podobnych przykładów jak ten poniżej znajdziecie już w sieci dziesiątki.

Nie dajcie się jednak przestraszyć – notki od graczy bywają szalenie przydatne. Jak pisałem w mini-poradniku, nawet jeśli parę razy zginiecie przez zbyt dużą dawkę zaufania innym, rozrzucone po świecie wiadomości pomogą Wam w znalezieniu cennych przedmiotów i uniknięciu pułapek. Do notatek należy podchodzić ze sporą dozą ostrożności, ale czasem naprawdę warto im zaufać.

Elden Ring jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie