Twórcy Elden Ring wysłuchali graczy i poprawili ważne elementy gry

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

From Software przeprowadza testy nie bez przyczyny. Deweloperzy przyznali, że wysłuchali społeczności i ulepszyli Elden Ring.

Gracze lubią być słuchani, a już szczególnie gdy deweloper poprawia grę wedle zaleceń fanów!

Elden Ring będzie lepszy dzięki fanom

W rozmowie z Gamer Braves, Yasuhiro Kitao, producent Elden Ring, przyznał, że gracze zauważalnie przyczynili się do poprawy stanu gry. Twórcy planowali jeszcze przed premierą poprawić parę elementów, ale ostatecznie opinie graczy z otwartej bety bardzo im w tym pomogły.

Spore różnice możemy zauważyć w interfejsie. HUD był wcześniej dość toporny albo przynajmniej tak uważali sami gracze. Teraz, zgodnie z ich sugestiami, nieco go ulepszono. Ponoć nowe wskaźniki i ikony lepiej pasują do klimatu gry i są bardziej przejrzyste.

Oprócz tego przemodelowania doczekała się walka. W becie to magia okazała się niezwykle silna, pozostawiając w tyle choćby broń dystansową czy nawet klasyczną walkę bronią ręczną. Twórcy postanowili nieco zbalansować te elementy, ale nie oznacza to, że znerfiono magię.

Tak więc w ostatecznej wersji gry zobaczysz, że broń do walki wręcz, magia i inne rodzaje broni pociskowej zostały poprawione, oby okazały się lepiej zbalansowane, także po stronie wrogów, jak reakcje wroga i ruchy w odpowiedzi na twoje ataki, czyli rzeczy, które ułatwiają graczowi rozeznanie się w sytuacji i dostosowanie taktyki.

– wyjaśnia producent Elden Ring, Yasuhiro Kitao

Jeżeli tylko uda się załatać ewentualne problemy z serwerami – tym bardziej nie możemy się doczekać premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie