Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Earthworm Jim 4 na pierwszym trailerze. Gra trafi wyłącznie na mało znaną platformę

W internecie hula wideo prezentujące kolejną odsłonę słynnej platformówki. Dżdżownica będzie ratować świat na konsoli Intellivision Amico, która ma zadebiutować w 2021.

Nowa część przygód Jima została zapowiedziana w zeszłym roku. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że nad grą będzie pracować twórca postaci kultowego robaka Doug TenNapel – oraz że produkcja trafi wyłącznie na retrokonsolę Intellivision Amico (słyszeliście kiedyś o niej?). Teraz pokazano pierwsze wideo z gry.

Filmik można zawsze obejrzeć – ale wszystko wskazuje na to, że w tytuł rzeczywiście nie zagramy ani na PC, ani na pozostałych cywilizowanych platformach. Na razie deweloperzy odpowiedzialni za produkcję nie zdradzili planów przeniesienia jej na popularniejsze systemy.

Debiut retrokonsoli Intellivision Amico planowany jest na 15 kwietnia 2021. Można się domyślać, że premiera gry odbędzie się w pobliżu tego terminu. Na razie nie wyjawiono dokładnej daty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się