EA udostępniło za darmo grę Battlefield 3

Produkcję pobierzecie na PC z serwisu Origin.

Tytuł jest udostępniony dla wszystkich zainteresowanych, do dnia 3 czerwca. Możecie go pobrać tutaj. To już kolejna inicjatywa Electronic Arts zmierzająca do poprawy wizerunku, jakiś czas temu firma podarowała graczom bez opłat: Dead Space oraz Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition. Można przypuszczać, iż Elektronicy zaskoczą nas jeszcze nie raz.

Battlefield 3 to FPS działający na silniku Frostbite 2, który oferuje zarówno tryb kampanii dla pojedynczego gracza oraz multiplayer. Fabuła przeniesie nas do różnych zakątków świata, m.in. do USA, Teheranu czy Paryża. To jednak zabawa z innymi graczami stanowi siłę napędową pozycji, w walkach mogą wziąć udział jednocześnie 64 osoby, co jest imponującym wynikiem.

Battlefield 3 ukazał się w październiku 2011 roku na: PC, oraz konsoli PS3 i Xbox 360. Dzisiejsza informacja o prezencie od EA wywołała niemałe poruszenie w internecie, budząc radość graczy, którzy z jakich powodów przegapili tego świetnego shootera.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.