EA Play 2019 bez konferencji. Elektronicy stawiają na gry

Electronic Arts publikuje pierwsze szczegóły odnośnie EA Play 2019. To coroczna impreza, która odbywa się tuż przed czerwcowymi targami E3.

Elektronicy zamierzają nieco zmienić formę EA Play 2019, lecz jak zaznaczają, tegoroczne wydarzenie ma być jeszcze ciekawszym przeżyciem.

W tym roku będzie mniej gadania i więcej gier, a cała impreza skupi się na tym, co dla EA PLAY jest najważniejsze: na społeczności graczy i grach, które uwielbiają – czytamy w komunikacie Electronic Arts.

Podczas EA Play 2019 mamy usłyszeć najświeższe wieści o największych grach wydawcy oraz zobaczyć wyjątkową zawartość od najpopularniejszych twórców na świecie.

Impreza rozpocznie się w piątkowy wieczór, 7 czerwca 2019, od zupełnie nowego wydarzenia otwierającego EA Play: W tym roku rezygnujemy z konferencji prasowej, którą zastąpimy szeregiem transmisji na żywo. Będziemy je nadawać przez pierwsze dwa dni imprezy, pokazując wszystko, co chcieliście zobaczyć – więcej materiałów z gier oraz prace zespołów twórców.

Kolejne dni 8 i 9 czerwca, będą przeznaczone dla graczy, którzy zapoznają się z tytułami EA. Jakimi? Niestety, tego nie ujawniono, lecz FIFA 20 z pewnością się pojawi.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: