Powstaje gra planszowa Dying Light. Jej twórców możecie już kojarzyć

Dying Light: The Board Game - gra planszowa
Newsy

Niedawne plotki się potwierdziły. Glass Cannon Unplugged zapowiedziało, że trwają prace nad Dying Light: The Board Game – planszówką w postapokaliptycznym świecie od Techlandu.

Gra planszowa Dying Light zostanie ufundowana dzięki kampanii crowdfundingowej. Takowa póki co nie wystartowała, ale wkrótce ma się to zmienić. Twórcy zapowiadają, że niedługo podzielą się konkretami na temat samej gry.

Niestety nie potwierdzono żadnych innych szczegółów Dying Light: The Board Game. Wiemy tylko tyle, że produkcja będzie osadzona w świecie stworzonym przez Techland.

Dying Light i Dying Light 2 Stay Human to fenomenalnie udane gry akcji, role-playing i survival horror stworzone przez wspaniałych ludzi z Techlandu. Ta apokaliptyczna seria z otwartym światem wprowadza nieznany wirus, który zmienia ludzi w zarażonych – żądną krwi bandę szamoczących się ciał. Teraz ta bogata w narrację, pełna parkouru seria trafia na wasze stoły w formie epickiej gry planszowej!

– potwierdza Glass Cannon Unplugged

Glass Cannon Unplugged ma na swoim koncie już jedną grę planszową bazującą na cyfrowym tytule. Studio to odpowiada za ciepło przyjęte Frostpunk: The Board Game.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie