Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light wiecznie żywe. Techland zaprasza na świąteczny event

Dying Light stale zachęca graczy nową zawartością. Tym razem Techland przygotował świąteczne wydarzenie, które pozwoli zdobyć kilka upominków.

Wrocławski Techland wciąż rozwija swoją zombiaczą produkcję z 2015 roku. Do gry stale trafia nowa zawartość i wydarzenia, a niedawno doczekaliśmy się nawet DLC inspirowanego anulowaną grą studia – Hellraid.

Nadchodzące święta będziemy mogli spędzić również w Harran. Do Dying Light zmierza świąteczny event, który pozwoli Wam nieco poszerzyć swój arsenał.

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, tak i tutaj Techland wyróżnił dwa rodzaje celów: osobiste i globalne. Każdy z nich zakłada zebranie poszczególnej liczby prezentów z zombie przebranych za elfy.

Zebranie 20 prezentów zagwarantuje nam odblokowanie Maczety Blademaxx. Dodatkowo, jeśli społeczność gry zbierze łącznie 2.5 miliona prezentów, każdy gracz otrzyma plan babcinego ajerkoniaku. Co więcej, każda osoba biorąca udział w evencie otrzyma Mrozosiecz, czyli – jak sama nazwa wskazuje – miecz, który może zamrozić niemilców.

Szczególnie druga nagroda piechotą nie chodzi, więc chyba warto zainteresować się wydarzeniem. Święta w Dying Light wystartowały już teraz i potrwają do 28 grudnia. Druga tura eventu rozpocznie się 28 grudnia i potrwa do 4 stycznia. Oczywiście druga tura przyniesie ze sobą inne nagrody i być może parę nowości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się