Dying Light otrzymało świąteczne wydarzenie, które zmieni Crane’a w superbohatera

Dying Light - świąteczne wydarzenie - Crane w stroju świątecznym - PG
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wracajcie do Dying Light, bowiem do gry zawitał specjalny event świąteczny. Ten został podzielony na etapy, więc warto będzie uruchomić grę jeszcze kilka razy w grudniu.

Techland przed momentem wrzucił na swój kanał w serwisie YouTube zwiastun tegorocznego eventu. Wydarzenie podzielono na dwie części, z czego pierwsza z nich startuje dziś o godzinie 19:00 i potrwa aż do 23 grudnia. Twórcy aktywowali Hypermode i redukcję obrażeń od upadku.

Drugi etap wejdzie w życie 16 grudnia i również potrwa do 23 grudnia. Wtedy to wcielicie się w super Crane’a, który w zasadzie bliżej będzie miał do Spider-Mana niż do zarażonego wirusem człowieka. Wystrzelicie linkę ze swoich rąk, aby wdrapywać się jeszcze szybciej na dachy budynków. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście użyli tej umiejętności także w walce.

Poniżej możecie zobaczyć wcześniej wspomniany zwiastun świątecznego eventu:

Tak się składa, że możecie sprawdzić Dying Light w ramach darmowego weekendu na Steam. Oferta potrwa jeszcze 3 dni, także wiele osób powinno znaleźć wolny czas na zapoznanie się z tym tytułem. Idealnie, aby zdążyć jeszcze ograć go przed premierą kontynuacji, która zaplanowana jest na 4 lutego 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie