Dying Light 2 może mocno namieszać w trybie kooperacji

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeden z deweloperów pracujących nad Dying Light 2 zdradził, że gra może namieszać w trybie kooperacji. Tytuł mógłby zyskać pełnoprawny system klas, choć nic nie jest jeszcze potwierdzone.

Wskazał tak Lead Designer gry, Tymon Smektała. Został on zapytany właśnie o system klas postaci w trybie kooperacji i nie zaprzeczył, że takowy się pojawi. Choć nie powiedział wprost, że możemy liczyć na wybór klasy, zasugerował, ze istnieje szansa na pojawienie się czegoś w tym stylu.

Masz dowolność, gdy zaczynasz grać w kooperacji. To jest coś, dla czego musisz znaleźć swoją własną strategię. Ale myślę, że w pewnym momencie będziemy wspierać coś, o czym właśnie wspomniałeś.

– powiedział Tymon Smektała w rozmowie z PC Gamer

W pierwszym Dying Light nie mogliśmy zdecydować, jaką rolę odegramy w naszej co-opowej drużynie. Gra pozwalała nam odblokować całe drzewko umiejętności w trakcie rozgrywki, więc rozwój postaci pod konkretny build nie wchodził w grę. Zobaczymy, czy w DL2 to się zmieni.

Tymon Smektała odniósł się też niedawno do kwestii poziomu trudności w Dying Light 2. Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Gra zadebiutuje 4 lutego 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie