Dying Light 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 może mocno namieszać w trybie kooperacji

Jeden z deweloperów pracujących nad Dying Light 2 zdradził, że gra może namieszać w trybie kooperacji. Tytuł mógłby zyskać pełnoprawny system klas, choć nic nie jest jeszcze potwierdzone.

Wskazał tak Lead Designer gry, Tymon Smektała. Został on zapytany właśnie o system klas postaci w trybie kooperacji i nie zaprzeczył, że takowy się pojawi. Choć nie powiedział wprost, że możemy liczyć na wybór klasy, zasugerował, ze istnieje szansa na pojawienie się czegoś w tym stylu.

Masz dowolność, gdy zaczynasz grać w kooperacji. To jest coś, dla czego musisz znaleźć swoją własną strategię. Ale myślę, że w pewnym momencie będziemy wspierać coś, o czym właśnie wspomniałeś.

– powiedział Tymon Smektała w rozmowie z PC Gamer

W pierwszym Dying Light nie mogliśmy zdecydować, jaką rolę odegramy w naszej co-opowej drużynie. Gra pozwalała nam odblokować całe drzewko umiejętności w trakcie rozgrywki, więc rozwój postaci pod konkretny build nie wchodził w grę. Zobaczymy, czy w DL2 to się zmieni.

Tymon Smektała odniósł się też niedawno do kwestii poziomu trudności w Dying Light 2. Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule.

Gra zadebiutuje 4 lutego 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%