Dying-Light-2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dying Light 2 – Techland mówi o wsparciu gry po premierze

Jak wiadomo, pierwszy Dying Light otrzymał naprawdę długie, i wciąż trwające!, popremierowe wsparcie. Z drugą częścią może być tylko lepiej.

Dying Light zadebiutowało w 2015 roku i doczekało się niemałego popremierowego wsparcia. Techland rozwija obecnie drugą część gry, lecz nadal dba o fanów jedynki, którzy otrzymają jeszcze w tym miesiącu kolejny dodatek, nazwany Hellraid.

Deweloper zapewnia, że w przypadku Dying Light 2 również możemy liczyć na sporo atrakcji po premierze gry. – Oczywiście, taki jest plan – powiedział Tymon Smektała zapytany o to, czy wsparcie po premierze Dying Light 2 będzie tak samo długie, jak w przypadku pierwszej odsłony gry (dzięki Gamingbolt).

Dying Light 2 jest już pełen treści, które chcemy dostarczyć w dniu premiery. Ale planujemy także wspierać grę przez długi czas, podobnie jak w przypadku Dying Light – prawie codziennie pojawiają się nowe pomysły. Wiemy, że nasza społeczność jest do tego przyzwyczajona i jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić im niezapomniane wrażenia – mówi Smektała w rozmowie z redaktorem serwisu Gamingbolt.

Deweloper nie chciał niestety ujawnić nic więcej i również nie odpowiedział na pytanie o to, kiedy nastąpi premiera Dying Light 2.

Przypominamy, że gra miała zadebiutować wiosną 2020 roku, lecz premiera została przełożona bez podawania choćby w przybliżeniu nowego terminu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się