Dziś premiera Dying Light 2. Zobaczcie świeży zwiastun wypełniony najlepszymi elementami gry

Dying Light 2 Stay Human - gracz i zombie spadają na dach budynku
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 Stay Human debiutuje dziś na PC oraz konsolach (z pewnym wyjątkiem). W związku z premierą gry jej twórcy podzielili się nowym zwiastunem.

Rodzimy Techland z pewnością ma dziś powód do picia szampana. Po kilku latach tworzenia kontynuacji Dying Light nastał ten wielki dzień. DL2 oficjalnie jest już możliwe do uruchomienia na wiodących platformach gamingowych.

Podczas oglądania powyższego materiału można uświadczyć wiele elementów, którymi DL2 wyróżnia się na tle konkurencyjnych gier o zombie. Nieliniowa fabuła, parkour, niekonwencjonalne bronie i nawet gwiazda dużego ekranu – Rosario Dawson. Powodów, by zasiąść do najnowszego dzieła Techlandu jest znacznie więcej, więc tym bardziej warto je odkryć na własną rękę.

W momencie pisania tego tekstu DL2 zebrało na Metacriticu w wydaniu na PC aż 80 punktów w skali maksymalnie 100. Jest to średnia ocen recenzentów z popularnych serwisów gamingowych. Produkcja w ogólnym zestawieniu przyjęła się naprawdę dobrze.

Dying Light 2 Stay Human jest od dziś (4 lutego 2022 roku) dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S. Niestety, wersja na Nintendo Switch (działająca w chmurze) została niedawno opóźniona. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie