Premiera Dying Light 2 opóźniona na Switchu. Cierpliwość ma popłacić

Dying Light 2 - grafika
Switch

Na początku grudnia zeszłego roku ogłoszono, że prace nad Dying Light 2 chylą się ku końcowi i gra zadebiutuje w terminie. Najwyraźniej dotyczyło to jednak tylko wersji na PC i konsole stacjonarne.

Techland potwierdził w komunikacie, że DL2 w wersji na Nintendo Switch ukaże się później niż planowano. Wersja na sprzęt Nintendo miała ukazać się wraz z tymi na inne sprzęty do grania, ale tak się nie stanie. Zamiast tego poczekamy do sześciu miesięcy od standardowej premiery. Niestety, nie podano konkretnej daty debiutu.

Powodem opóźnienia wersji na Switcha jest chęć dopracowania portu. Techland chce dostarczyć graczom solidne doświadczenie na hybrydowej konsoli Big N.

W celu zapewnienia fanom rozgrywki na poziomie, na jaki zasługują i jaki chce zapewnić Techland, data premiery Dying Light 2 Stay Human (w wersji w chmurze) na Nintendo Switch zostanie przesunięta. Techland prosi fanów Nintendo na całym świecie o cierpliwość. Po premierze gry, gracze będą mogli doświadczyć Dying Light 2 Stay Human z elastyczną rozgrywką na handheldach w najlepszym wydaniu na Nintendo Switch, zasilanym przez technologię chmury.

– informuje Techland

Zapowiedź DL2 w wersji na Nintendo Switch była sporym zaskoczeniem. Port ten zadziała dzięki chmurze, a więc gracze będą streamować rozgrywkę na swoje konsole, a nie uruchamiać produkcję bezpośrednio na swoim sprzęcie. Z kolei switchowy port pierwszego Dying Light działa z poziomu samej konsoli.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie