Dying Light 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dziś kolejna prezentacja Dying Light 2. Gdzie i kiedy oglądać pokaz rozgrywki?

Techland już dziś poprowadzi kolejny pokaz Dying Light 2. Prezentacja Dying 2 Know zagwarantuje nam dawkę świeżych wieści na temat gry.

Po bardzo długim okresie milczenia, Techland raczy nas świeżutkimi informacjami o nowym Dying Light. Pierwszy pokaz Dying 2 Know przyniósł nam datę premiery i ciekawy zwiastun, a już dziś obejrzymy kolejną transmisję od polskiego studia.

Live stream odbędzie się na kanale Twitch.tv Techlandu. Start przewidziano na godzinę 21:00. Jeśli macie wolny wieczór, gorąco zachęcamy do oglądania pokazu wraz z nami. Poniżej zamieszczamy też okienko transmisji.

Czego należy się spodziewać? Tak naprawdę do końca nie wiadomo. Techland rzekomo sugerował, że pokaz skupi się na obecnych w grze frakcjach, elementach online, centrum Miasta i paru innych szczegółach. Ciężko jednak to potwierdzić.

Dodatkowo zajawka opublikowana przez studio sugeruje, że usłyszymy trochę więcej o obecnych w grze Zarażonych. Dying 2 Know może być więc bardziej obszerne od poprzedniej prezentacji.

Pamiętajcie też, że podobnych pokazów będzie więcej. Techland ma sporo do pokazania i trudno się dziwić. Słynny zespół milczał przed bardzo długi czas. Oby udało mu się sprostać oczekiwaniom graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się