Dying Light 2 z potężną aktualizacją na premierę. Ponad 1 000 poprawek

Dying Light 2 - zrzut ekranu 2
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 zadebiutuje oficjalnie już jutro. Techland informuje, że gracze powinni przygotować się na pobranie sporej aktualizacji. Łącznie naprawiono ponad 1 000 problemów.

Jakby tego było mało – to już drugi raz, gdy gra otrzyma tysiąc poprawek.

Dying Light 2 ze sporą aktualizacją

Oficjalna premiera wyczekiwanego polskiego hitu (no, recenzenci nie są może aż tak jednogłośni) już jutro. Z tej okazji Techland podzielił się szczegółami dotyczącymi aktualizacji 1.04. Jest to patch premierowy.

W wersji przedpremierowej ciężko było ustrzec się bugów. Wiemy, że grę nękały błędy związane m.in. z dźwiękiem i brakiem części dialogów. Do tego można było napotkać parę dialogów, które blokowały postęp fabuły. Oczywiście występowały też problemy związane z crashami czy bardziej klasyczne glitche pokroju „wtapiających się” modeli przedmiotów, czy postaci. Warto wspomnieć, że w ostatnich czasie Techland zastosował już tysiąc ulepszeń.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni dodaliśmy ponad tysiąc poprawek i usprawnień na wszystkich platformach. Możecie się spodziewać, że pierwszy patch z tysiącem poprawek pojawi się na konsolach w ciągu kilku najbliższych dni, a my oczywiście kontynuujemy nasze wysiłki, aby na bieżąco ulepszać wersję PC.

– twierdzi Techland cytowany przez IGN

Najnowsza aktualizacja dostępna jest już teraz na PC. Posiadacze komputerów dostali łatkę nieco wcześniej i zaadresowano w niej nieco więcej usterek, w tym związanych z DLSS, stabilnością, działaniem z kontrolerami czy połączeniem sieciowym.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie