Dwie nowości od SteelSeries dla prawdziwych graczy

Sprzęt przystosowany do e-sportowej rywalizacji.

Rival 110 to nowy model, ze znanej już graczom, serii gamingowych myszek stworzonej przez SteelSeries – Rival 100. Sercem odświeżonego urządzenia jest sensor optyczny TrueMove1, zaprojektowany przez duńskiego producenta we współpracy z firmą PixArt. Nowy sensor zapewnienia jeszcze bardziej precyzyjną kontrolę kursora w grach. Idealne śledzenie ruchów przenoszone do komputera w skali 1:1, 240 IPS oraz rozdzielczość nawet do 7 200 DPI, zdecydowanie wpływają na komfort rozgrywki podczas nawet najbardziej zaciętych pojedynków.

Nowy gryzoń SteelSeries oferuje ergonomiczny i opływowy kształt konstrukcji. R110 jest przystosowany do każdego typu uchwytu dłoni, mogą z niego korzystać zarówno osoby prawo, jak i leworęczne. Mysz wyposażono w 6 przycisków oraz podświetlenie RGB rolki scrolla i symbolu SteelSeries. Do budowy R110 zastosowano specjalne materiały, które znacząco zwiększają żywotność sprzętu oraz zmniejszają jego wagę do zaledwie 87,5g. Dodatkowo, wbudowana pamięć wewnętrzna pozwala zapisywać w urządzeniu aktualnie wykorzystywane ustawienia oraz profile. Jest to bardzo przydatne dla osób uczestniczących w e-sportowych zawodach.

Klawiatura dla wszystkich graczy

Apex 150 to pełnowymiarowa, membranowa klawiatura posiadająca pięciostrefowe podświetlenie RGB oraz system zabezpieczający urządzenie na wypadek zalania go płynami. Przełączniki Quick Tension zastosowane w A150 zostały zaprojektowane specjalnie dla SteelSeries. Skonstruowano je tak, aby gracze mogli cieszyć się krótkim czasem reakcji w grach i cichą pracą, przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznego odbicia przełącznika. Producent zapewnia, że wszystkie klawisze Apex 150 są w pełni konfigurowalne, a ich żywotność wynosi nawet do 20 milionów wciśnięć. Urządzenie posiada zaawansowany anti-ghosting, który umożliwia aktywację nawet do 24 klawiszy jednocześnie.

Sugerowane ceny detaliczne:
– Apex 150: 299 zł
– Rival 110: 159 zł

Źródło: SteelSeries

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.