Duża aktualizacja Pokemon GO – ważna zmiana w grze!

Duża aktualizacja Pokemon GO – ważna zmiana w grze!
Mobile Newsy Polecamy

Nowa funkcja niczym w telewizyjnym anime.

Pokemon GO doczekało się kolejnej aktualizacji, której główną zmianę opisywaliśmy już w zeszłym tygodniu. Łatka jest dostępna zarówno w App Store (wersja 1.7.0) jak i w Google Play (wersja 0.37).

Update wprowadza nową funkcję Buddy Pokémon. Na czym to polega? – Będziesz mógł wybrać ulubionego pokemona ze swojej kolekcji i ustawić go jako swojego kumpla, zyskując tym samym dostęp do unikatowych nagród oraz nowego doświadczenia. Buddy Pokémon pojawi się obok swojego Trenera na ekranie profilu, co zapewni dodatkowe bonusy, takie jak przyznawane cukierki za wspólne spacery. Będziesz mógł również zmienić swojego kumpla na innego i to w dowolnym momencie – tłumaczą deweloperzy na oficjalnej stronie Pokemon GO.

Stajemy się zatem niczym Ash Ketchum w anime, który zawsze przy swoim boku miał nieustraszonego Pikachu. Jako gracze możemy oczywiście ustawić sobie dowolnego stworka, a nie tylko wspomnianą żółtą maskotkę serii.

Jak wspomnieliśmy, za wspólne spacery z kumplem przyznawane będą cukierki niezbędne do rozwoju niektórych pokemonów. Jednego candy dostaniemy za przejście różnego dystansu, w zależności od konkretnego pokemona, który jest naszym wybrańcem. Najmniejszy dystans na cukierka to jeden kilometr, najdłuższy wynosi pięć kilometrów.

Nowa aktualizacja Pokemon GO wprowadza ponadto wsparcie dla gadżetu Pokemona Go Plus, który już za dwa dni pojawi się w Europie.

Pokémon GO Plus w Europie z datą premiery

Już 16 września do Europy zawita Pokémon GO Plus. To specjalne małe urządzenie, które łączy się za pomocą technologii bluetooth z telefonem i pozwala na automatyczne łapanie Pokemonów, które znajdują się w pobliżu. Oczywiście zsynchronizowane z grą Pokemon GO.

Urządzenie ma kosztować 35 dolarów, więc to całkiem sporo jak na kawałek plastiku z jednym przyciskiem. Tak jednym, który posłuży do zbierania przedmiotów.

Czy znajdą się chętni na taki gadżet? Pewnie tak, bo ten ma nieco zautomatyzować łapanie stworków.

Pokemon Go Plus
Pokemon Go Plus
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie