Dust 2 z CS:GO zmierza do Fortnite. Team Evolve odtwarza mapę [PORÓWNANIE]

0 komentarzy

Dust 2 to dla wielu graczy jedyna słuszna mapa w CS:GO. Jeśli też tak uważacie, a pomiędzy meczykami w strzelankę od Valve zaglądacie do Fortnite, wkrótce będziecie mogli poczuć się tam jak… w CS:GO.

Team Evolve zabiera się za odtworzenie kultowej mapy z Counter-Strike: Global Offensive w Fortnite. Mowa o nieśmiertelnym Dust 2 – lokacja ma zostać przeniesiona do gry od Epic Games w najdrobniejszych szczegółach, co widać po pierwszych porównawczych screenach.

Dust 2 w Fortnite „już wkrótce”

Team Evolve przedstawia poniższe screeny informując, że Dust 2 niebawem wpadnie do Fortnite. Mapę będziemy mogli ogrywać w trybie Battle Lab, do którego w zasadzie każdy może stworzyć własną lokację, udostępniając ją innym.

Już po pierwszych obrazkach można zobaczyć, że Dust 2 w Fortnite wygląda całkiem fajnie i dosyć wiernie w porównaniu do oryginału. Największą różnicą są zastosowane barwy – w Fortnite otrzymamy o wiele żywsze kolory.

Jak mapa zostanie ukończona, Team Evolve wrzuci na Twittera specjalny klucz, który zapewni do niej dostęp. Nie ujawniono niestety, kiedy to się stanie.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się