Dust 2 z CS:GO zmierza do Fortnite. Team Evolve odtwarza mapę [PORÓWNANIE]

Dust 2 to dla wielu graczy jedyna słuszna mapa w CS:GO. Jeśli też tak uważacie, a pomiędzy meczykami w strzelankę od Valve zaglądacie do Fortnite, wkrótce będziecie mogli poczuć się tam jak… w CS:GO.

Team Evolve zabiera się za odtworzenie kultowej mapy z Counter-Strike: Global Offensive w Fortnite. Mowa o nieśmiertelnym Dust 2 – lokacja ma zostać przeniesiona do gry od Epic Games w najdrobniejszych szczegółach, co widać po pierwszych porównawczych screenach.

Dust 2 w Fortnite “już wkrótce”

Team Evolve przedstawia poniższe screeny informując, że Dust 2 niebawem wpadnie do Fortnite. Mapę będziemy mogli ogrywać w trybie Battle Lab, do którego w zasadzie każdy może stworzyć własną lokację, udostępniając ją innym.

Już po pierwszych obrazkach można zobaczyć, że Dust 2 w Fortnite wygląda całkiem fajnie i dosyć wiernie w porównaniu do oryginału. Największą różnicą są zastosowane barwy – w Fortnite otrzymamy o wiele żywsze kolory.

Jak mapa zostanie ukończona, Team Evolve wrzuci na Twittera specjalny klucz, który zapewni do niej dostęp. Nie ujawniono niestety, kiedy to się stanie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: