Darmowy DriveClub dostał datę premiery!

W końcu wiadomo, kiedy zagramy w darmową wersję wyścigów od Evolution Studios.

Jeszcze dzisiaj rano pisaliśmy, że w PlayStation Store pojawiła się na chwilkę obiecana edycja DriveClub, lecz szybko została stamtąd ściągnięta. Okazuje się, że przez przypadek ktoś udostępnił ją za szybko. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy tak naprawdę darmowe Driveclub zostanie udostępnione graczom!


Na oficjalnym blogu PlayStation czytamy, że data premiery Driveclub PlayStation Plus Edition została ustalona na 25 czerwca, czyli już na ten czwartek.

Zatem jutro wszyscy gracze będą mogli pobrać wyścigi, lecz tutaj możecie się lekko zaskoczyć. Początkowo dostaniemy dostęp jedynie do trybu offline. Sony tłumaczy, że gracze będą wpuszczani na serwery stopniowo, by nie okazało się, że nagle cała sieć padnie. To może być trochę frustrujące, lecz Sony podejmuje dodatkowe środki ostrożności, nauczone tym, co stało się po premierze pełnej wersji DriveClub.

Przypominamy, że w darmowej wersji tytułu znajdą się wszystkie funkcje i tryby z pełnej edycji, możliwość organizowania wyścigów, 13 tras z Indii, 15 aut i zestaw wszystkich 27 Trofeów. Rozszerzenie do pełnej wersji ma kosztować zaledwie 25 dolarów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet